مواد اولیه دارویی

2019/04/16
مواد اولیه دارویی

مواد اولیه دارویی :

گروه بازرگانی آذین دنتال با تکیه بر تجربه و توانایی های متخصصان و با هدف رضایتمندی مشتریان عزیز با سعی در برآورده کردن نیازهای صنعت داروسازی اقدام به تامین مواد اولیه دارویی و آزمایشگاهی از نمایندگی های قانونی و کارخانجات معتبر و صاحب نام خارجی کرده است ، و همچنین در راستای ارائه هرچه بهتر خدمات و قیمتهای نمایندگی ، سهولت و تسریع در ارسال و تحویل کالا در خدمت مشتریان و شرکت های دارویی میباشد.

مواد اولیه دارویی شامل بسترها یا عناصری هستند که برای ساخت انواع مختلف داروها از جمله داروهای اختلال غدد درون  ریز داروهای سیستم اسکلتی عضلانی ، داروهای ضد عفونی استفاده می شوند.

سفالکسین ، پنی سیلین ، آمپی سیلین ، سفیرادین ، ​​و غیره ، مواد دارویی و مواد اولیه یا مواد اولیه ای که برای تولید دارو استفاده می شود از انواع مختلفی از منابع استخراج می شوند.

تعریف مواد اولیه دارویی

این منابع می توانند طبیعی یا مصنوعی باشند. اخیراً ، بسیاری از مواد اولیه که قبلاً از منابع طبیعی به دست آمده اند ، بصورت مصنوعی در بخشی یا حتی زیست فناوری از نظر فنی تولید می شوند.

این امر به این دلیل است که ساختن آنها به صورت مصنوعی اقتصادی ، ایمن تر و بسیار سریع تر است. مواد اولیه دارویی با استفاده از انواع مختلفی از اسیدها ، الکلها ، استرها ، فنونها ، پیریدین ها و غیره تولید می شوند.

مواد اولیه داروسازی برای تولید داروهای دارویی ضروری است و شامل ترکیبات دارویی فعال (API) ، همچنین به عنوان فله فعال نیز شناخته می شود ، از نظر دارویی فعال هستند و اثرات دارویی مورد نظر را روی بدن دارند به عنوان مثال آلوینوپان ، اسپارفلوکساسین ، ساپپتریین دی هیدروکلراید ، لانروتید استات ، اسید نیکوتین. و غیره. در مقابل ، مواد دارویی بی اثر از نظر دارویی بی اثر هستند که در تحویل ماده فعال مثلاً ضد عناصر ، اتصال دهنده ها ، روکش ها ، تجزیه کننده ها ، پرکننده ها و غیره کمک می کنند.

فروش مواد اولیه دارویی

قطب های تولید محصولات دارویی نهایی در بازارهای اولیه مانند ایالات متحده و اروپا قرار دارند.

با این حال ، این شرکت ها مواد اولیه داروسازی را از کشورهای نوظهور مانند برزیل ، چین ، هند و اسرائیل تهیه می کنند.

    آذین دنتال :

  • واردات مواد اولیه داروسازی و آزمایشگاهی از برندهای  معتبر دنیا
  • مسیری مطمئن انتخاب نمایید…
  • با ما اطمینان را تجربه کنید…
  • اعتماد انتخاب رسیدن…

 

برندهای معروف در ضمینه تولید مواد اولیه دارویی :

  • “Merck Millipore “Germany
  • “Sigma “USA
  • “GE Healthcare “USA
  • “CarlRoth “Germany
  • “Santa Curse “USA

 

برندهای مواد اولیه دارویی

 

برای استعلام قیمت با ما در تماس باشید

 

گروه بازرگانی آذین دنتال تامین کننده مواد دارویی


اشتراک گذاری :مطالب مرتبط


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *